Algemeen Klassement ZAC

ADD Arbo Zomer Avond Competitie

Dit jaar gaan we de standen weer handmatig bijhouden via Excel, vorig jaar en dat jaar er voor gaf Mylaps te veel storing. Conform de regels krijgen alleen deelnemers met een geregistreerde chip nog punten. Dus heb je wel meegedaan maar staat je naam niet in het klassement dan was er iets mis met je chip. Commentaar op de stand kan worden gemaild naar ZAC apenstaartje despartaan.nl

2020-A https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ROtNhB0m5QwP2NEpxd9yCuZSXKyPmQoZfoz0sD0YfnU/edit?usp=sharing

2020-B https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bU9Vcx-UmxQZ3bh7evzjbnE61gsMupANlrjP_5PII_U/edit?usp=sharing

Historische klassmenten:

2017-A: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58357

2017-B: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58358

2017-C: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58359

2016: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2016.htm

2015: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2015.htm

2014: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2014.htm

2013: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2013.htm

2012: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2012.htm

2011: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2011.htm

2010: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2010.htm

2009: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2009.htm

Podiums: (tm 2016 de winnaar van de gezamenlijke competitie met Trias)

Jaar A B C
2017

1 Robbert Schaap

2 Erik de Niet

3 Mark van Velthoven

1 Peter Waanders

2 Ronald Geleynse

3 Lex Meerman

 
2016

1 Andre Mook

2 Don de Leeuw

3 Mark van Velthoven

1 Roderick Loykens

2 Peter Waanders

3 Eric Weber

1 Sabrina Opstal

2 Jitske Hubert

3 Chantal van der Gulik

2015

1 Arjo de Vries

2 Guido Smit

3 Don de Leeuw

1 Joshua Smit

2 Jeroen van Karsen

3 Rene Lievaart

1 Hanna Vondracek

2 Bibian Been

3 Sabrina Opstal

2014

1 Coen van den Berge

2 Kick Mijlhoff

3 Tim de Koning

1 Hans de Koning

2 Paul van Sighem

3 Richard Schouten

1 Chantal van der Gulik

2 Melisssa van der Peet

3 Jitske Hubert

2013

1 Kick Mijlhoff

2 Tim de Koning

3 Robbert Schaap

1 Eibert van't Hof

2 Sem de Koning

3 Coen van den Berge

1 Melissa van der Peet

2 Sytske de Jong

3 Chantal van der Gulik

2012

1 Kick Mijlhoff

2 Stefan Kreder

3 Erik de Niet

1 Hans de Koning

2 Tim de Koning

3 Tom Smulders

1 Melissa van der Peet

2 Juul Hubert

3 Sytske de Jong

2011

1 Robbert Schaap

2 Arjo de Vries

3 Jan Gudde

1 Guido Smit

2 Bart van Leeuwen

3 Johan Bosma

1 Juul Hubert

2 Melissa van der Peet

3 Sytske de Jong

2010

1 Robbert Schaap

2 Arjo de Vries

3 Martijn van der Zijden

1 Paul Koenders

2 Jim Lindenburg

3 Daan Mahieu

1 Melissa van der Peet

2 Marieke de Graaf

3 Ashlynn van Baarle

2009

1 Marco van der Sman

2 Hylke van Grieken

3 Sander Kreder

1 Peter Schrader

2 Paul Koenders

3 Colin Downes

1 Dirkje Bazuin

2 Joyce van der Peet

3 Ashlynn van Baarle

U bevindt zich hier: Activiteiten Zomeravondcompetitie Algemeenklassement