Op 6 maart zijn we met 6 bestuursleden en Joeri naar de nieuwe Tacx fabriek (inmiddels alweer een aantal jaar onderdeel van Garmin) gegaan voor het tekenen van ons jaarlijks sponsorcontract en een bezichtiging van de nieuwe fabriek in Oegstgeest.


Koos Tacx jr (CEO Tacx) en Julian Korremans (Event Marketeer Tacx-Garmin) hebben ons eerst een rondleiding gegeven door het gloednieuwe gebouw. Helemaal toegesneden op de productie van de Tacx-trainers. Daarna hebben we de nieuwe sponsorovereenkomst voor 2023 getekend. Behoorlijk onder de indruk gingen wij weer richting huis. Met de belofte op zak dat we gaan proberen een bezoek aan de fabriek te regelen voor de leden van RWV de Spartaan.


De laatste nieuwtjes


Laatste MCC van het seizoen
Jeugd van de Spartaan laat zich goed zien bij de laatste MCC
Jeugd-clinic en Nieuwjaarsgourmet
Jeugd de Spartaan geniet van clinic en nieuwjaarsgourmet
Vossenjachten bij de Spartaan
Genieten van de omgeving bij de Vossenjachten

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech