Iedere tak van de wielersport

De Spartaan stelt zich ten doel om op een breed vlak aan een ieder de gelegenheid te bieden zich per fiets te ontspannen of in

wedstrijdverband zijn sport te beoefenen. Iedere discipline (tak van de wielersport) is binnen de vereniging vertegenwoordigd middels een eigen commissie. Vele leden beoefenen meerdere disciplines. Renners rijden in de winter met de snelle toerders, MTB'rs trainen met de renners, vele leden doen aan veldrijden in de winter. Samen met het bestuur trachten deze commissies het maximale binnen iedere tak van de vereniging te bereiken.

deSpartaan-Renners

Zoek je iets?


Doorzoek oude nieuwsberichten of vind ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

De laatste nieuwtjes


Bevrijdingsronde van Rijswijk
Na een jaar waarbij de Bevrijdingsronde van Rijswijk tijdens de Zomoco werd georganiseerd, staat deze maandag 5 mei weer op het programma bij de Spartaan. Er zijn 3 koersen: klasse 3 (16.30 uur), klasse 2 (17.45 uur) en klasse 1/Junioren (19.15 uur), waarbij mooie geldprijzen te verdien zijn. Inschrijving kan via de KNWU: Mijn KNWU.
Openingsrit de Spartaan
Genieten van de zon tijdens de openingsrit van de Spartaan
Zomeravondcompetitie de Spartaan
De eerste dinsdag van april begint de Zomeravondcompetitie bij de Spartaan weer

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech