De omloop van Rijswijk staat weer op het programma op zondag 13 juli (start 9.50 uur). Een mooie koers over een parcours van 6,1 km tussen Rijswijk en Delft. In totaal zal er strijd worden geleverd over 54 km. Één van de weinige omlopen in onze regio, met altijd een mooie deelname van sterke renners. Waaiers langs de Vliet zijn niet uitgesloten. Daarnaast is er altijd een bikkelharde strijd op de Lange Kleiweg om, al dan niet in een groepje, weg te kunnen rijden.

Inschrijving:

De wedstrijd staat open voor klasse 1 renners: Mijn KNWU. Je kan ook meedoen als klasse 2 renner. Je kan je klasse tijdelijk verhogen naar klasse 1, inschrijven voor de Omloop van Rijswijk en je klasse weer aanpassen naar je originele niveau. Zo kan je als klasse 2 renner ook meedoen met deze mooie klassieker.

Foto's: met dank aan Henk Harrevelt


De laatste nieuwtjes


In memoriam Jan Harrevelt
Helaas is ons gewaardeerde Spartaan-lid Jan Harrevelt deze week overleden.
Robin Schoew wint tweede KNWU-koers
de Spartaan niet alleen goed vertegenwoordigd in het deelnemersveld, maar ook op het podium.
De Spartaan laat zich zien in de ‘Tour de Junior’
Mooie sportieve prestaties bij de Tour de Junior

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech