Afgelopen weekend stond het Nederlands Kampioenschap Jeugdwielrennen in Venlo op het programma. De Spartaan was met maar liefst 13 renners vertegenwoordigd op dit meest prestigieuze evenement van de jeugdwielerkalender. Het werd een spannende dag voor zowel de renners als hun families, vol hoogtepunten en verrassingen, teleurstellingen en materiaalpech, maar vooral ook vol gezelligheid, vriendschap en clubgevoel.

Het 2,2 kilometer lange parcours voerde over straten en smalle landweggetjes en bevatte een pittige klim en een korte, steile afdaling. Daarmee werden zelfs de meest ervaren jonge wielrenners flink op de proef gesteld.

De resultaten van de Spartaan-renners waren als volgt:

  • Niek Oudmaijer (MU10) – 9e plaats
  • Lucas Lengton (MU10) – DNF (materiaalpech)
  • Quinn van Egmond (VU11) – 6e plaats
  • Mats Janssen (MU12) – 27e plaats
  • Linde Trijntje Kortlever (VU13) – 26e plaats
  • Julian Lengton (MU13) – 32e plaats
  • Callum van Welie (MU14) – 18e plaats
  • Joshua van der Linden (MU14) – 53e plaats
  • Sanne Kerklaan (VU15) – 8e plaats
  • Saar Mooij (VU15) – 18e plaats
  • Ole Olsthoorn (MU15) – 13e plaats*
  • Bram van der Velden (MU15) – ?*
  • Djurre Aleman (MU15) – ?*

De top 10 van iedere categorie werd gehuldigd op het podium. Daarmee kregen Quinn, Niek en Sanne de verdiende aandacht én een mooie herinnering aan hun sterke prestaties.

* De wedstrijd bij de MU15 (voorheen categorie 7 jongens) werd onderbroken doordat een onbevoegd voertuig het parcours opreed. Hierdoor moest de wedstrijd worden geneutraliseerd, waarna een herstart volgde en de koers werd verlengd. De plaatsen 1 tot en met 10 werden direct na afloop bekendgemaakt, maar de overige uitslagen waren op het moment van schrijven nog niet gepubliceerd.

Na afloop sloten we deze prachtige wielerdag af met een gezellig gezamenlijk diner, waarna iedereen – moe maar voldaan – vertrok richting huis of naar zijn accommodatie in Venlo. Een geslaagd kampioenschap waarop alle Spartaan-renners trots mogen terugkijken! 🚴🏆🇳🇱



De laatste nieuwtjes


Dagtrip MTB-jeugd Amerongen
Leerzame dag voor de MTB-jeugd in Amerongen.
ZAC weer van start
Vanaf dinsdag 2 april gaat de ZAC bij de Spartaan weer van start.
Start2Bike training
Frisse start Start2Bike
Zaterdag 23 maart was op de wielerbaan van De Spartaan de vuurdoop van Start2Bike. Zeven man/vrouw hebben zich opgegeven. Om 10:00 uur stond iedereen op de baan. Er stond best een fris windje! De redenen lopen uiteen. Fabienne gaat de kwart triatlon doen. Hardlopen en zwemmen zijn geen probleem maar fietsen is een uitdaging. "Ik […]

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech