Afgelopen zondag (5 juli) won Spartaan-renner Robin Schoew zijn eerste KNWU-wedstrijd dit jaar in klasse 1. Na 20 minuten sprong hij met 6 man weg uit het peloton. Ondanks dat de samenwerking niet heel goed was, kon de groep wel uit de greep van het peloton blijven. Iets over de helft van de koers was Robin het zat en demarreerde. Stefan Laurijsen (FAVO-Kevenaar Cycling Team) sloot nog in dezelfde ronde aan. Zij waren duidelijk de sterkste en wisten uiteindelijk het peloton op ongeveer 2 minuten te rijden.

Robin pakte de eindsprint tactisch aan. Vanaf de laatste bocht was het nog maar 350 meter tot de finish. Door meteen vanuit de bocht weg te sprinten wist Robin, Stefan nipt voor te blijven met 0.08 seconden. Robin zat dit seizoen al enige tijd te wachten op zijn eerste overwinning in klasse 1. Mooi dat dat nu gelukt is, op naar meer overwinningen.

Robin Schoew wint in Nispen

De laatste nieuwtjes


In memoriam Jan Harrevelt
Helaas is ons gewaardeerde Spartaan-lid Jan Harrevelt deze week overleden.
Robin Schoew wint tweede KNWU-koers
de Spartaan niet alleen goed vertegenwoordigd in het deelnemersveld, maar ook op het podium.
De Spartaan laat zich zien in de ‘Tour de Junior’
Mooie sportieve prestaties bij de Tour de Junior

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech