De omloop van Rijswijk staat weer op het programma op zondag 13 juli (start 9.50 uur). Een mooie koers over een parcours van 6,1 km tussen Rijswijk en Delft. In totaal zal er strijd worden geleverd over 54 km. Één van de weinige omlopen in onze regio, met altijd een mooie deelname van sterke renners. Waaiers langs de Vliet zijn niet uitgesloten. Daarnaast is er altijd een bikkelharde strijd op de Lange Kleiweg om, al dan niet in een groepje, weg te kunnen rijden.

Inschrijving:

De wedstrijd staat open voor klasse 1 renners: Mijn KNWU. Je kan ook meedoen als klasse 2 renner. Je kan je klasse tijdelijk verhogen naar klasse 1, inschrijven voor de Omloop van Rijswijk en je klasse weer aanpassen naar je originele niveau. Zo kan je als klasse 2 renner ook meedoen met deze mooie klassieker.

Foto's: met dank aan Henk Harrevelt



De laatste nieuwtjes


Zomoco bij de Spartaan
Zomoco op 7 juli bij de Spartaan.
Perfecte Omstandigheden voor de MTB-cup
Zonnige strijd bij de Spartaan
Table top bij de Spartaan
Zondag 30 juni is het MTB-parcours van de Spartaan uitgebreid met een "Table Top".

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech