Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

Zondag 21 mei organiseert RWV de Spartaan na 3 jaar afwezigheid weer de Omloop van Rijswijk, met onder meer het karakteristieke Jaagpad langs de Vliet. 🥰

Naast dat dit weer de slotkoers is voor alle jeugdcategorieren tijdens hun meerdaagse, is het tussendoor in de ochtend ook weer de beurt aan de senioren. Deze wedstrijd start om 9.50 uur en bestaat uit een Omloop voor Sportklasse-renners over 9 rondes van 6,2 km. In combinatie met de start- en finish-lus komt deze wedstrijd uit op een totaalafstand van 57,2 km.

Inschrijving staat open via https://mijn.knwu.nl/calendar/events/7358

Natuurlijk kunnen ook alle jeugdrenners en nieuwelingen-meisjes zich nog steeds aanmelden voor de meerdaagse (19-21 mei) via mijnknwu https://mijn.knwu.nl/calendar/events/6693

Jongens nieuwelingen via hun ploegleider, of indien de ploeg nog niet aangemeld, stuur dan een bericht naar info@jeugdmeerdaagse.nl.

Zie ook https://jeugdmeerdaagse.nl/ voor meer info.



De laatste nieuwtjes


{{brizy_dc_image_alt entityId=
START2BIKE – Dé ideale start voor wielrennen of toerfietsen
Vanaf zaterdag 21 maart Start2Bike bij de Spartaan. Wil jij sportief gaan fietsen, maar weet je niet precies waar je moet beginnen, kom dan op 21 maart naar de Spartaan.
{{brizy_dc_image_alt entityId=
Maurits van der Heijden in het nieuws
Onze lange afstandsrijder vertelt over zijn sportcarriere
{{brizy_dc_image_alt entityId=
Geslaagde vossenjacht voor de jeugd bij De Spartaan
Jeugd met kennis met de befaamde Vossenjachten bij de Spartaan

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech