Afgelopen zondag (25 augustus) stond er zowel bij de A-categorie als de B-categorie een mooi peloton aan de start. Het weer werkte gelukkig mee, waardoor veel deelnemers hun weg naar ons clubparcours hadden gevonden. Bij de A-categorie stonden 25 renners aan de start. Na 8 ronden ontstond de beslissende kopgroep bestaande uit de heel sterk rijdende Erik de Niet (de Spartaan), Falko Rosbergen, Bram Mens, Ruben van Savooijen en Marcel van Bruggen. Uiteindelijk sprintten Erik, Falko en Bram om de overwinning. Falko won deze sprint voor Erik en Bram.

Bij de B-categorie stonden rond de 60 deelnemers aan de start: een flink peloton. Door de sterke wind en het grote peloton was het zeer om moeilijk om weg te rijden. Er werd zeer aanvallend gereden, maar alle ontsnappingen werden uiteindelijk weer teruggepakt door het grote peloton. In de eindsprint won Tim van der Velde (cat. 7/de Spartaan) voor Daan Hogenelst (nieuweling/de Spartaan) en Gijs van der Wilt. Deze jonge renners van de Spartaan wisten alle oudere renners voor te blijven in de eindsprint. Van Tim en Daan krijgen wij in de toekomst zeker nog mooie prestaties te zien.

Foto's met dank aan Koos 't Hart



De laatste nieuwtjes


{{brizy_dc_image_alt entityId=
Jeugd-clinic en Nieuwjaarsgourmet
Jeugd de Spartaan geniet van clinic en nieuwjaarsgourmet
{{brizy_dc_image_alt entityId=
Vossenjachten bij de Spartaan
Genieten van de omgeving bij de Vossenjachten
{{brizy_dc_image_alt entityId=
MTB jeugd bij Indoor MTB Almere
Genieten op de MTB in Almere

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech