Mooi begin van de Vossenjacht bij de Spartaan

Zondagochtend 29 oktober stonden er 37 deelnemers aan de start voor de eerste Vossenjacht van de winter bij de Spartaan. Een mooi opkomst en er werd flink gestreden bij de verschillende categorieën. De regen leek eerste roet in het eten te gooien, maar gelukkig was het zondagochtend droog en kon de Vos een mooie jacht uitzetten, die ons weer leidde over mooi verharde fietspaden maar ook leuke onbekende en onverharde paadjes.

Bij de eerste groep reed Bart Vonk sterk op kop, maar werd verrast door de finale-lus op het parcours van de Spartaan. Bij de tweede groep werd er veel gedemarreerd. Uiteindelijk bleek Erik de Niet de sterkste. Volgende week is er een nieuwe Vos die het parcours uitzet. Ben benieuwd.



De laatste nieuwtjes


Juul Hubert behaalt overwinning in Rotterdam
Juul Hubert weet Elite-rensters te verslaan
Tour de Lasalle
de Spartaan aan de start bij de Tour de Lasalle: mooie prestaties van Tim Bennis en Robin Schoew.
Nederlands Kampioenschap Jeugdwielrennen in Venlo
Jeugd de Spartaan maakt kennis met zwaar parcours op NK Jeugd

Kan je iets niet vinden?

Vind oude nieuwsberichten of ander informatie

Lid Worden?

Interesse? Kom gerust eens langs.

Alle Disciplines

Iedere tak van de wielersport

Het laatste Nieuws!

Alle berichten op een rij

©2022 RWV De Spartaan - Rijswijkse Wielervereniging De Spartaan. Privacyverklaring | Sitemap | Deze website is gebouwd door SoftTech